kale

Kale Uygulaması Geliyor !!! Reklam İzleyerek Para Kazan !!!


Kale Uygulaması Nedir ? İşte Detaylar:

Reklam izleyerek para kazandıran sistemler artık oldukça artmaya başladı. Mobilon, windayy gibi para yatırarak giriş yaptığınız uygulamaların aksine artık cepmax, goldday gibi para yatırmadan telefonunuza indirip reklam izleyerek para kazanabileceğiniz uygulamalar yaygınlaştı. Şimdilerde herkes reklam izleyerek telefonundan para kazanıyor. Bizlerde cepmax ve goldday uygulamalarından reklam izleyerek para kazanıyoruz.

Siz değerli takipçilerimize cepmaxı , golddayı ve 3 yıldır yeni çıkacak ve çıkmakta olan sistemleri duyurmuştuk. Şimdi duyuracağımız iş ise Kale uygulaması. Kale uygulaması şimdilik net bir açıklama yapmasa da üzerinde yaklaşık 3 aydır çalıştıklarını biliyoruz. Yakın bir zaman sonra tam olarak ne zaman çıkacağını sizlere duyururuz fakat şimdilik uygulamanın ne zaman çıkacağının bilgisini alamasak da, Kale uygulaması hakkında şirketten çok güzel bilgiler aldık.

Kale Uygulamasında Üst Liderlerden Olmak İçin WP Grubumuz: TIKLA

Kale uygulaması yönetimi üzerinde 3 aydır çalışmalar ve denemeler yapıyor. Edilinen bilgilere göre uygulama tamamen ücretsiz olacak. Şirket elde ettiği gelirin %60'ını sahaya yani biz reklam izleyenlere ve ekip kurmak isteyenlere dağıtacak. %20 si şirket giderlerine gidecek. Bu sayede şirket kendisini sürekli geliştirip her daim daha iyi olmak için gelişebilecek. Kalan %20 lik kısım da şirket yönetimine dağılacak. Kazancın oldukça büyük bir bölümünü dağıtan Kale uygulaması yönetimi sadece reklam izleyerek para kazandıracak bir sistemden çok daha fazlasını yapmak için çalışıyorlar.

Kale Nasıl Para Kazandıracak:

Kale uygulamasında reklam izleyerek para kazanmanın yanı sıra uygulama kullanıcılarına ve ekip kuran liderlere de eğitimler verecek.  Vizyon, diksiyon, koçluk, oyunculuk gibi kendinizi geliştire bileceğiniz harika eğitimlerde verecek. Böylelikle hem aylık düzenli bir gelir kazanmış olacak hemde dışarıda binlerce liraya satın alabileceğiniz özel eğitimleri sizlere ücretsiz sağlamış olacak. Bu eğitimler sayesinde günlük hayatınız da büyük değişiklikler olacağını göreceksiniz.

Kale Ne Kadar Kazandıracak:

Kale uygulaması şuanda ne kadar bir kazanç vereceğini tam açıklamasa da şuan söylenen elde edilen kazancın net bir rakam olmayacağı yönünde. Şuan tahminlere göre aylık 100 ila 250 TL reklam izleme geliri olacak. Fakat tam net bir rakam verilmedi.

Kale Ekip Kazancı:

Uygulamada ekip kazancıda 5 ila 7 derinlik arasında olacağı yönünde. Şuan edinilen bilgiye göre 7 derinlikten kazanç elde edileceğinin ağır bastığı yönünde ama şuan net bir bilgi yok.

Kale uygulaması hakkında gelen bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. Bizimle birlikte ilk günden kale uygulamasından para kazanmak istiyorsanız Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz. Bu sayede kale uygulaması çıkar çıkmaz en üstteki lider kadroda sizlerde olabilirsiniz.

Kale Uygulamasında Üst Liderlerden Olmak İçin WP Grubumuz: TIKLA

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.