alt coin boğası

Ripple Yükseldi Ethereum Yakaladı ! Boğa Sezonu Geliyorum Mu Diyor ?

ethereum ne zaman artacak

Ripple Uçtu Ethereum Yakaladı ! Boğa Sezonu Geliyorum Mu Diyor ?

21.09.2018 tarihinde ve 2 gün öncesinde ripple da biraz hareketlenmeler vardı. 21.09.2018 tarihinde ise ripple 2 gündür 2 kat artmasına rağmen bir %100 lük artış daha gösterdi ve doalr bazında 3x btc bazında ise 4x yaptı. Ripple yatırımcısı eğer kısa süre önce yatırım yaptı ise çok fazla kar yaptı.

Şunu söylemek lazım ki ripple bunu her sene yapıyor. Ama yatırımcısı ripple a o kadar güveniyor ki bu artışa rağmen satmayanlar ve elinde tutanlar bile oldu. Çünkü bitcoin bazında 20.000 leri göreceğine herkes emin daha doğrusu bir kitle emin ve bunun için hodl yapmaya devam ediyor.

boğanın habercisi

Gördüğünüz gibi uzun süre aradan sonra ripple tekrardan market cap değeri olarak ethereumu arkasında bıraktı ve 2. lik tahtına oturdu. Bunun üzerine bir çok kişi boğa geliyor dedi çünkü geçtiğimiz sene bitcoin 80.000 TL yi gördüğünde de bu senaryo yaşanmıştı. Daha doğrusu görmeden önce bu olay yaşanmıştı ve sürekli diğer coinlerden büyük yükselişler görüyorduk.

Sonrasında ise ethereum atağa kalktı ve ripple da biraz değer kaybı yaşayınca ethereum tekrar eski yerini geri aldı. Yani ripple 3 saat gibi kısa bir sürede 2. kalmayı başarabildi. Bu haber biraz daha boğanın zamanı olduğunu gösterse de yine de yüksek caplı coinlerde gördüğümüz bu artışlar kısa süre içinde güzel artışların yaşanabileceğini bize gösterdi diyebiliriz.


En güncel hali ile coinmarketcap ise bu durumda arkadaşlar. 2 coin arasında ise 1.5 milyar dolarlık bir cap farkı var. Kısa süre içinde tekrar dengeler değişebilir ve ripple 2. sıraya geçebilir. Burada da 10-15 gün kalırsa o zaman boğa artık kapımızda demektir. Çünkü her pump öncesi bu yaşanır. Şimdiden siz piyasaya bakın ve kimseye bakmadan kendi coinlerinizin araştırmasını yapın derim. Yoksa tren her an kalkabilir.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.