cepmax

Telefondan Aylık 1000 TL Gerçek Para Kazanabileceğiniz 3 Mobil Uygulama !


Telefondan para kazanabileceğiniz sistemler giderek artmaya başladı. Özellikle mobil reklamcılık ve internet reklamcılığının gelişmesiyle reklam kazançlarının artması, internetten ve telefondan para kazanmayı artırdı. Reklam gelirlerinin bir hayli fazla olması para kazanabileceğimiz yeni yöntemler bulmamıza sebep oldu. Son dönemde özellikle reklam izleyerek telefondan ve bilgisayardan para kazanabileceğiniz işler bir hayli arttı. Bizde sizlere bizimde kullandığımız ve memnun kalıp para kazandığımız, hatta vereceğimiz taktiklerle her birinden 1000 TL üzeri kazanç sağlayabileceğiniz 3 reklam izleyerek para kazanacağınız siteyi tanıtacağız.

1- Cepmax - Telefondan Reklam İzleyerek Para Kazan


Cepmax uygulaması 15 ağustos 2018 tarihinde çıkış yaptı ve oldukça hızlı bir şekilde yayıldı. Çıktıktan 15 gün sonra 50.000 Kullanıcı sayısına ulaştı. Cepmax uygulamasında sadece reklam izleyerek ayda 108 TL kazanabilirsiniz. Günlük 24 reklam görevi bulunuyor. Bu görevlerin her biri için 3 reklam izleme zorunluluğu var. 1 Görev için 3 reklam izleyince 1 görev tamamlanmış olur ve 15 kuruş kazanırsınız. Günde 24 reklam görevini yaparsanız 3.6 TL kazanırsınız. Buda aylık 108 TL pasif kazanç yapıyor.

Cepmax uygulamasından pasif olarak 108 TL kazanmanın yanı sıra uygulamayı arkadaşlarınıza önerirseniz ekstra kazanç elde edersiniz. Cepmax uygulamasında ekibinize dahil olan kişilerden siz görev başına 1 kuruş kazanırsınız. Buda 1 kişiden aylık 7.2 TL ekstra kazanmanız demek. Siz toplam 10 kişiye cepmax uygulamasını tavsiye ettiğinizi düşünürsek elde edeceğiniz ekstra kazanç 72 TL olur. Ayrıca sizin ekibinizde yer alan kişilerde başkalarını cepmax uygulamasına kayıt ederse bu kişilerde sizin ekibinize dahil olmuş olur. Dolayısıyla siz bu kişilerden de yine aynı şekilde kazanç sağlarsınız. Sizin dahil ettiğiniz kişilerde başkalarını dahil etmeye devam edecek ve ekibiniz gelişecektir. Ortalama 150 kişilik bir ekibe sahip olursanız ki bu çok kolay bir iş; Siz ekstra 1080 TL ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca reklam izlemelerinden de 108 TL kazandığınızı hesaplarsak 1188 TL ek gelire sahip olabilirsiniz. Ekip sayınız ne kadar çok büyürse elde edeceğiniz kazanç da o kadar artacaktır. Son olarak parasitesi.net olarak size bir promosyon yapıyoruz. 99674256136
Kodu ile üye olursanız bizimle iletişime geçin ve size ekip kurmanızda destek olalım.

Ekip kurmayı bilmiyorsanız HIZLI EKİP KURMA TAKTİĞİ isimli yazımızı okumanızı öneririz.2- Goldday - Telefondan Reklam İzleyerek Para Kazan


Goldday uygulaması da tıpkı Cepmax uygulaması gibi reklam izleyerek para kazanabileceğiniz bir uygulama. Uygulamaya içerisinde ki oyun oyna bölümüne tıkladıktan sonra karşınıza çıkan meyve oyunu yada diğer oyunlardan birisine tıklayın. Tıklar tıklamaz karşınıza bir reklam gelecek onu kapatın 5 saniye kadar bekleyin ve karşınıza yeni reklam gelecek. Bu reklamı sonuna kadar izleyin çünkü bu reklam size para kazandıracak. Reklamı izleyip kapattıktan sonra ana sayfaya dönün ve kazancınızı göreceksiniz. Bu işlemi her 30 dakikada bir yaparak günde toplam 20 defa bu şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Her reklam izlemeniz size 3 kuruş kazandırır. 20 defa bu işlemi yapmanız size günlük 0.60 TL kazandıracak. Fakat şunu belirteyim. Uygulama geliştikçe kazançlar da artıyor. Dolayısıyla yakın bir zamanda bu kazançlar 2-3 hatta biraz daha ilerleyen zamanda 10 katına çıkabilir. Siz şimdilik bu uygulamaya girin ve boş vakitlerinizde kazançları biriktirmeye başlayın ve birazdan bahsedeceğim taktikle beraber ekip kurarak aylık 1000 TL üzeri kazanmaya odaklanın.

Goldday uygulamasında pasif olarak aylık 18 TL kazancın yanın da, Ekip kurarsanız ekstra kazançlar elde edersiniz. Goldday uygulaması da tıpkı cepmax uygulaması gibi aynı mantık düşünebilirsiniz. Sadece kazanç oranları farklılık gösteriyor. Goldday uygulamasında 10 kişilik ekibiniz olursa günlük 0.80 TL aylık 24 TL, 100 Kişilik ekibiniz olursa günlük 8 TL aylık 240 TL, 1000 kişilik ekibiniz olursa günlük 80 TL aylık 2400 TL kazanabilirsiniz. Ekip sayınız arttıkça kazanç oranınız da artacaktır.


Goldday Playstorelardan indirebilirsiniz


3- Globus - Reklam İzle Para Kazan


Globus dünyaca ünlü reklam izleyerek para kazanabileceğiniz bir sistem. Hem telefon hem de bilgisayarınıza eklentiyi kurarak para kazanabilirsiniz. Globus'ta para kazanmak için sisteme üye olup telefonunuza veya bilgisayarınıza uygulamayı indirdikten sonra telefonunuzdan " gallery " seçeneğine tıklayıp karşınıza gelen reklama tıklayın. Karşınıza büyük bir reklam penceresi çıkacak. Bu reklama tıklayın ve sizi reklam sitesine götürecek. Bu sitede 10 saniye kadar gezinin ve tekrar globus uygulamasına girin. Kazancınız ortalama 1 dk sonra hesabınıza yansıyacaktır. İzlediğiniz reklama göre kazancınız değişiklik gösterecektir. Ayrıca izlediğiniz reklamlardan dolar kazanıyorsunuz bu da sizin için büyük bir artı. Globus dan da yine ekip kurarsanız oldukça yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Ortalama 500 kişilik bir ekipten aylık 200 dolar kazanabilirsiniz. Ekip sayınız arttıkça kazancınız da artacaktır.

Globus kayıt olmak için BURAYA tıkladıktan sonra karşınıza gelen pencereye mail adresinizi yazın. Ardından join now tuşuna basın. Mailinize şifreniz gelecek. Bu şifreniz ile uygulamaya mailinizi yazıp size verilen şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.
İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.