zannet

Zannet Açıldı İnternetten Yatırımsız Para Kazan


Zannet Açıldı İnternetten Yatırımsız Para Kazan


Son zamanlarda İnternet'ten bedava para kazandıran siteler ve uygulamaların sayısı oldukça arttı. Buna şimdi bir yenisi daha ekleniyor. Zannet uygulaması tamamen ücretsiz olacak olup kariyer ve derinlik sistemi de olmayacaktır. Bundan dolayı normal kazançların yüksek tutulması bekleniyor.

Zannet problemli ve sorunlu olmamak için uzun süredir bazı kişiler ile testler yapıyordu. Bizde testte olan kişilerden dik uzun zamandır güzel şeyler oluyor ve sistemi en son çok güzel hale getirdiler. Sonunda zannet açılıyor ve artık zannet ile para kazanabileceğiz.


Zannet AçıldıÜstelik zannet ile sadece telefondan değil bilgisayardan da para kazanabileceğiz. Bilgisayarınızı 06:00 ile 00:00 arasında 8 saat açık tutan herkes o günlük para kazanma hakkını elde edebilecek. Bundan dolayı artık hem yatırımsız hem telefondan hem de bilgisayardan para kazanabileceğimiz bir uygulama bizi bekliyor.

Zannet Açıldı Tıkla Detaylara Bak !

Zannet İle Nasıl Para Kazanırım ?


Zannet ile hem telefondan hem de bilgisayardan kazanç mümkün. 1 IP ye bağlı sadece 3 bilgisayar çalıştırılabilir. Ve her bilgisayar için ayrı TC ile açılmış hesap gereklidir. Yani bir kişi bir İP den 3 farklı bilgisayar çalıştırabilir ama bu hesapları açması için 3 farklı TC gereklidir. Bundan dolayı kimse fazladan haksız yere hesap açıp para kazanmayacak.

İlk etapta kayıtlar sınırlı olacak ve 10.000 kişide kota konulacaktır. Daha sonra duruma göre kota artırılabilir. Ayrıca network sistemi tamamen kaldırıldı. Yani zannet de ekip kurmak ve ekip kazancı diye bir sistem yok. Herkes kendi hesabından kazanacak ve herkes direkt şirkete bağlı olacak.

Zannet uygulaması 29.09.2018 tarihinde açılmış ve hizmete başlamıştır. Diğer tüm detayları youtube kanalımızdan ve sitemizden öğrenebilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

4 yorum :

  1. KARDES BEN BİŞEY SORACAGIM SANA BU ZANNETİ TELEFONA İNDİRDİK ONDA BASLADIK SAY. AMA BİR TC DEN BİR TANE OLACAGINA GÖRE PC DE SON RA DEVAM ETMEK İSTEYİNCE TELDEKİ NE OLACAK YANİ BİR UYELİĞİ HEM TELDE HEM BİLGİSAYARDA NASIL YAPACAGIZ

    YanıtlaSil
  2. INNINAL papara eklensin

    YanıtlaSil
  3. zannet bilgisarda çalışmıyor bana bilgi istiyorum

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.