zanet zannet para kazanma

Zannet Nedir ? Nasıl Para Kazandırır ?Zannet Nedir ? 

Son zamanlarda yatırım yaparak para kazanmak yerine yatırımsız para kazanma siteleri öne çıktı. Bunlar sırası ile sistemde yerini aldı ve yavaş yavaş büyümektedirler. Her geçen gün de yatırımsız para kazanma sitelerine yenisi ekleniyor. Sırada ki ise zannet uygulaması. Zannet uygulaması ile yatırımsız para kazanabilirsiniz. Üstelik zannet uygulamasından para kazanmak için hem telefon hem de bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Zannet yeni açılıyor olabilir fakat 15 yıla yakın bir süredir bu işlerde tecrübe yolu ile var olmuştur. Yani sadece firma yenidir çalışanlar, sahipleri ve tecrübeler eskiye dayanmaktadır. Sektöre oldukça hakim olan ve sağlam temeller ile gelen zannet büyük ses getirecektir. Şimdiden test aşamaları başlamış olup bizim gibi bir kaç kişi daha bu test aşamalarında var olmaktadır. Bundan dolayı çok sağlam ve kazançlı bir sisteme hazır olun diyoruz.

Zannet Nasıl Para Kazanıp Bize Ödeme Yapacak ?

Zannet uygulaması bir çok şekilde gelir elde edebilir bunu reklam işi ile ilgilenen herkes rahatlıkla anlayacaktır. Fakat biz detaylı bir şekilde açıklayıp sizlerinde içinin rahat etmesini sağlayalım. Zannet bu işlerden para kazanacak;

1- Google Adsense (  Siteye ve BackOffice'e giriş ve trafik olduğu için Google reklamlarından gelir sağlanacak.)

2- Google Seo (İnternet sitesine ziyaretçi sağlamak)

3- Diji Animasyon ( Sadece İnşaat yapı denetim animasyonlarını 5/15sn.)

4- Kartvizit (Tüm işletmelerin kartvizitlerinin yayınladığı alan)

5- Diji ilan ( Tüm işletmelerin ilanlarının yayınlandığı alan)

6- Anket ( Günde 3 kez belirlemiş olduğumuz saatlerde onay tipi şeklinde)

Not: Şirketimiz kesinlikle İç çamaşır, Alkol, Bahis/Kumar gibi helal olmayan veya uygunsuz içeriği yayınlamayacaktır. Bu şirketin KIRMIZI ÇİZGİSİDİR. Bu notun üzerinde durmak istiyorum çünkü reklam şirketleri bu tarz içerikler yayınladıkları anda ban yerler ve google dan para kazanamazlar. Bundan dolayı sistem için gerekli önemli şeyler düşünülmüştür.

Zannet İle Nasıl Para Kazanabilirim ?

Bir internet IP'sinden sadece 3 pc bağlanabilecektir. Her pc'den Şirketin kasasına giren ciro giderler düşülerek eşit miktarlarda üyelere dağıtılacaktır. Örneğin Temmuz ayında 500 tl kazanırken ağustos ayında 400 tl kazanç olabilecek olup tamamen bizim iş gücüne yani rızkımıza kalmıştır. Rakamlar temsilidir gerçekle ilişik olan şekli tamamen test sürecimizden sonra belirlenecektir.

Test süreci devam etmektedir, bir kaç kişi bizimde dahil olduğumuz test aşamasını kullanmaktadır. Kısa süre içinde ise sistem aktif olacaktır. Sitemizi takip ederek en erken siz haberdar olup siz de hızlıca para kazanabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.