internetten para kazan

Piquery Nedir ? Piquery ile Gerçek İş Yaparak Para Kazanmak

Piquery ne kadar kazandırır ?

Piquery’e üye olduğunuzda (100 tl lik E-Ticaret Yazılımı Projesi) Kampanyasından satın alırsanız size Lisans Kodu hediye edilir ve pirim sistemi açılır.
Kampanya dışında nakit gelir elde etmek istediğinizde 2 şekilde kazanmanız mümkün:
İlk seçenek Piquery Hizmetlerini tavsiye ederek, isteyenlere Satış yaparak kazanç sağlanır
İkinci seçenek Hem Ekibinize eklediğiniz kişi başına kazanırsınız hemde onların yaptığı satışlardan %25'den %70’e kadar prim elde edersiniz. Ekip sayınız arttığı zaman çok yüksek miktarlarda kazanç elde edersiniz.
Piquery ' ile çalışmaya başlayan herkes Kazanabilir Bu Firma bir yatırım sistemi değildir.
Hizmet veren Bir yerli Yazılım Firmasıdır.

Piquery Ekip KazancıYukarıdaki Paylaşılan Resimlerdeki tablo Ekip sayısına sadece birkaç gün içinde ulaşa bilenleriniz olacağı gibi daha uzun süreçte de ulaşanlar olacaktır.

Kazançlar kişinin başarma isteği ile orantılı değişmektedir. Eğer hiç tavsiye etmez ve hiç üye bulmazsanız, herhangi bir kazancınız olmaz.

Başarılı ve azimli bir şekilde çalışırsanız, gelirinizi sadece bir iki ay içinde 2-3 bin TL’ye çıkarıp sonraki süreçte çok daha fazlasını kazanmanız da mümkün.


Gerekli bilgi için: 0535 035 66 83

Ne kadar kazanacağınızı bilmenin en kolay yolu, hemen üye olup deneyerek görmektir.üye olduğunuzda Sipariş verip Lisans Kodu hediye edilir prim sistemi açılır ve Kazanmaya başlayabilirsiniz
Piquery ' İle Çalışmaya Başlayan Herkes Kazanır.

PİQUERY ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN TIKLAYIN !

Piquery Amacı Nedir ?

Piquary, Türk yazılım firmasıdır. Burada amaç firmanın ürünlerini satmak ve ekip kurmaktır. Sadece 100 TL gibi bir rakamla e-ticaret yazılım projesi ile projeye katılıp sizlerde bu firmadan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hem ekip kurarak hemde sadece sizin satacağınız yazılım işleriyle birlikte ek gelire hatta ilerleyen zamanlarda tek işiniz bu iş bile olabilir.
Geleceği olan yazılım sektöründe, Türk firması ile sizlerde aylık ciddi kazançlar elde etmek istiyorsanız bu firmayı kaçırmayın derim. Özellikle network yapan ve tecrübesi olan kişiler yeni başlayan bu firmayı kaçırmasın derim. Aşağıdaki telefon numarası ile iletişime geçerek gerekli bütün bilgileri alabilirsiniz.

Gerekli bilgi için: 0535 035 66 83

PİQUERY ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN TIKLAYIN !

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.