anket doldur para kazan

İnternetten Aylık 330 TL Kazanma Taktiği !! İnternetten Para Kazan

İnternetten Aylık 330 TL Kazanma Taktiği !! İnternetten Para Kazan

İnternetten para kazanma yöntemleri hakkında her şeyi sizlerler paylaşmak istiyoruz. Bugünde internetten yatırımsız aylık 330 TL nasıl kazandık siz bunu nasıl kazanabilirsiniz. Bunun detaylarından bahsedeceğiz. İnternetten para kazanmak artık çok kolay çünkü çok fazla yeni fırsat var önemli olan ise nasıl kazanacağını bilmek ve biraz da emek vermek.

Bugün ki kazanacağımız site ise clixsense. Clixsense sitesi ile anket doldurarak görev yaparak, ücretli teklifleri değerlendirerek, sitede kalarak ve oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Bunları yaparak aylık 330 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Şimdi bunu sırası ile nasıl yapacağınıza gelelim.

anket doldurarak para kazanma
Yukarıdaki fotoğraf bu aylık kazancımız olan 60 dolardır. Bu kazanca siz de ulaşabilirsiniz.


Daha sonra sistem sizden bilgilerinizi isteyecek. Bilgileri kendinize göre doldurmayın buna çok önem vermiyorlar. Önemli olan doldurduğunuz bilgilere göre sorulara cevap vermenizdir. Bilgilerinizi evli ve lüx yaşayan bir kadın olarak doldurun. 2 çocuklu, sürekli alış veriş yapan geliri yüksek, sosyal aktivitelere sürekli giden. Eve bir şey alınacakken karar veren biri olarak doldurun.

Bunların nedeni her türlü ankete katılmanız içindir. Bu bilgiler ile kayıt olan herkese daha sıklıkla ve daha kazançlı anketler gelir. Fakat kendi kişisel bilgilerinizde doldurursanız genelde soncunda çok fazla anket gelmeyecektir. Bundan dolayı benim dediğim gibi doldurun. Sistemin önem verdiği doldurulan bilgilere göre anketlere verilen cevaptır bundan dolayı doldurduğunuz bilgileri aklınızda tutun ki anketlere buna göre cevaplar verin.

Daha sonra sitenin boş kısmına sağ tıklayarak Türkçe diline çevir seçeneğine tıklayın.


Yukarıda gördüğünüz gibi sırası ile öncelikle en kazançlı olanı ücretli anketler kısmıdır. Bu anketler ile sürekli kazanabilirsiniz. Siteye her girdiğinizde buraya girip anketleri çözmeyi deneyin. Bazen sizi anketten atabilir buna takmayın çözün 1-2 hafta içinde artık anketleri sıkıntısız doldurmaya ve sıkıntısız kazanmaya başlayacaksınız.

Nakit teklifler ise gerçek hayatta kullanabileceğiniz teklifleri size sunar işinize yarayanı başka bir yerden kullanmak yerine buradan kullanın ve ekstra para kazanın. Kazanç şekli bu şekildedir. Clixsense ile günlük işlerinizden de para kazanabilirsiniz.

Görevler ise az kazançlıdır fakat hepsini yaparsanız aslında kazancı oldukça yüksektir. Yani bir anket mesela 1 dolar kazandırır ama 20 dk sürer. Görevler ise 0.1 dolar kazandırır ama sadece 2 dakika sürer yani 20 dakika boyunca görevleri yaparsanız yine anketler kadar kazanabilirsiniz.

Oyunlar ise sitede vakit geçirmenizi sağlar. Direkt olarak size para kazandırmaz lakin sitede ne kadar çok kalırsanız site size o kadar güvenir. Boş zamanlarınızı başka bir yerde oyun oynamak yerine burada oynayarak geçirirseniz site algoritması sizi öne çıkarır ve anketlere katılımınız artar. Daha yüksek ücretli anketler gelmeye başlar. Bu şekilde de ek geliriniz artmış olur.

Forum bölümünde ise clixsense ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Yani kafanıza takılan bir yer olur, merak ettiğiniz bir kısım olur yapamadığınız bir kısım olur forum bölümünde hepsinin cevaplarını bula bilirsiniz. Ekstra olarak whatsaap grubumuza da gelerek benden direkt olarak da bilgi alabilirsiniz.İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.